browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

BiH – Sarajewo

Noclegi w tym mieście zarezerwowaliśmy przez portal airbnb i polecamy go jak najbardziej. Jest to nasz najlepszy nocleg na Bałkanach – tak sympatycznych, życzliwych, pomocnych ludzi życzymy sobie na dalszej swojej drodze. Na dzień dobry dostaliśmy pyszną bosanską kafę oraz butelkę własnoręcznie robionego syropu z pokrzywy. Advija i Halid służyli radami, zebrali z podwórka nasze rozrzucone przez wiatr pranie :), urzekli nas swoją dobrocią. W pełni zasłużyli na miano „Super hosta”. Kolejne pobyty w tym miejscu tylko upewniły nas w tym przekonaniu 🙂 Po kilku przyjazdach staliśmy się przyjaciółmi. To dzięki uczynności ich syna i synowej zdobyliśmy wymarzone bilety na koncert Dino Merlina w Sarajewie w lipcu 2015r. Oczywiście z całą rodziną wybraliśmy się na koncert.

Apartament posiada wszystko, co niezbędne, a widok z balkonu na miasto zachwyca. Dodatkowo znajduje się niedaleko samego centrum. Jest doskonałą bazą wypadową.

Mišćina Apartment, Sarajevo,
Mišćina 34, Federacija Bosne i Hercegovine 71000

e-mail: adana57@gmail.com

Noclegi przez portal AIRBNB -> https://www.airbnb.pl/rooms/1266494


Powiększ mapę

When you arrive at Baščaršija, go to Kovači (there is Shehid cemetery). At the cemetery have a bakery-pizzeria, go past her, and go into the first street on the left side. This is street Džinina. Go to the end of the street, turn right, driving short, and again to turn right. The first house on the left side is our house. You will see a yard in front of the house.