You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Rafting

Wycieczkę na rafting po rzece Cetina wykupiliśmy w jednym z biur turystycznych w Omisiu. Zbiórka była o 9 rano, następnie przewieziono nas autokarem w górę rzeki, tam ubrano w kapoki i kaski i dano w ręce wiosła. Potem krótki instruktaż naszego skipera i do pontonu 🙂 Całość trwała ok. 4 godzin.

DSC_0035

Podczas spływu były odcinki spokojne, podczas których można było zobaczyć żółwia, jak i ostrzejsze, wymagające współpracy całego zespołu.

DSC_0434

Żeby było śmieszniej był to jedyny dzień podczas naszego dwutygodniowego pobytu w Chorwacji, kiedy trochę padał deszcz 🙂

DSC_0451

Dodatkowe atrakcje podczas spływu to: „krasztes”, podpływanie pod wodospady, pływanie w rzece i skoki do wody z 10 metrowej skały.

DSC_0438

Po zakończeniu spływu można kupić płytkę ze zdjęciami z trasy. Koszt to 100 kun. My zapłaciliśmy mniej – zrzuciliśmy się na nią z czwórką Ślązaków, którzy płynęli z nami. Polak potrafi 😀

DSC_0046

Jak najbardziej polecamy !!!