You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Noclegi Czarnogóra

W Czarnogórze serdecznie polecamy Apartamenty u Marty i Grzegorza Cader w Risan. Byliśmy, sprawdziliśmy i rekomendujemy na pobyt 🙂

Kamienny dom o charakterystycznej śródziemnomorskiej architekturze znajduje się w miejscowości Risan. Posiada zamknięte za kamiennymi murami piękne podwórko. Wszystkie apartamenty są klimatyzowane. Jeden z nich znajduje się na parterze (2osobowy), pozostałe cztery (4osobowe) na pierwszym i drugim piętrze odnowionego budynku. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się 3osobowy piętrowy domek. Apartamenty są doskonale wyposażone – we wszystko, co niezbędne. Internet bezprzewodowy (Wi-Fi) dostępny na terenie całego budynku. Co ważne dla rodziców z dziećmi, na wyposażeniu  jest łóżeczko (kojec) i krzesełko do karmienia dziecka. Właściciele znają lokalny język, obyczaje, panujące tam prawa, więc będziecie mogli czuć się pewnie i bezpiecznie. Znając miejscowe realia chętnie pomagają przy organizacji wycieczek, czy rejsów po Boce Kotorskiej. W domu i na terenie wokół widać kobiecą rękę Marty, która swoimi dekoracjami nadała przytulny klimat temu miejscu. Parking znajduje się przed główną bramą. Do plaży jest ok. 200 metrów, natomiast do najbliższego sklepu ok. 300 metrów. W niedalekiej odległości od domu znajduje się piekarnia, gdzie w środku nocy można kupić świeżutkie pieczywo. Niesamowity klimat tego miejsca tworzą przede wszystkim właściciele – sympatyczni, serdeczni i pomocni w każdej kwestii. Czuliśmy się tu jak w domu <3  Serdecznie polecamy!

Kontakt na terenie Polski:
tel. 12 350 45 34 (bramka VoIP)
tel. komórkowy (viber) +48 601 41 46 78 (czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień – należy dzwonić na bramkę lub numery czarnogórskie)
e-mail: grzegorz@risan-czarnogora.com

Kontakt na terenie Czarnogóry:
85-337 Risan ul. Gabela b.b. Crna Gora
tel. +382 67 535-684 lub +382 32 371 159
tel. 12 350 45 34 (poprzez bramkę VoIP – koszt jak połączenie krajowe z telefonu stacjonarnego)
e-mail: gregor@risan-czarnogora.com

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.risan-apartamenty.com 

OTOCZENIE DOMU

APARTAMENT 2

APARTAMENT 3

APARTAMENT 4

APARTAMENT 5