You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

BiH – Sarajewo

Noclegi w tym mieście zarezerwowaliśmy przez portal airbnb i polecamy go jak najbardziej. Jest to nasz najlepszy nocleg na Bałkanach – tak sympatycznych, życzliwych, pomocnych ludzi życzymy sobie na dalszej swojej drodze. Na dzień dobry dostaliśmy pyszną bosanską kafę oraz butelkę własnoręcznie robionego syropu z pokrzywy. Advija i Halid służyli radami, zebrali z podwórka nasze rozrzucone przez wiatr pranie :), urzekli nas swoją dobrocią. W pełni zasłużyli na miano „Super hosta”. Kolejne pobyty w tym miejscu tylko upewniły nas w tym przekonaniu 🙂 Po kilku przyjazdach staliśmy się przyjaciółmi. To dzięki uczynności ich syna i synowej zdobyliśmy wymarzone bilety na koncert Dino Merlina w Sarajewie w lipcu 2015r. Oczywiście z całą rodziną wybraliśmy się na koncert.

Apartament posiada wszystko, co niezbędne, a widok z balkonu na miasto zachwyca. Dodatkowo znajduje się niedaleko samego centrum. Jest doskonałą bazą wypadową.

Mišćina Apartment, Sarajevo,
Mišćina 34, Federacija Bosne i Hercegovine 71000

e-mail: adana57@gmail.com

Noclegi przez portal AIRBNB -> https://www.airbnb.pl/rooms/1266494


Powiększ mapę

 

 

APARTAMENT NR2