You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

[POMOC] sierpień 2014

Więcej informacje o powodzi w Bośni.

Pomoc osobom, które ucierpiały w wyniku majowej powodzi – sierpień 2014

Poprzez Facebooka nawiązaliśmy kontakt z organizacją charytatywną z Banja Luki – „Budimo Ljudi”, która „kojarzy” osoby chcące pomóc z osobami potrzebującymi. Dzięki przewodniczącej tej organizacji – Danijeli dotarliśmy z darami do 4-osobowej rodziny, której dom uległ zalaniu podczas powodzi. Był to skromny, parterowy domek – teraz nadaje się tylko do rozbiórki. Obecnie Branko, Tanja i 2 ich dzieci: Andrea i Aleksa mieszka w przyczepie campingowej, którą podarował im (również za pośrednictwem Budimo Ljudi) pewien Austriak.

Pomoc dla Bośni i Hercegowiny - Banja Luka

Pomoc dla Bośni i Hercegowiny - Banja Luka

Pomoc dla Bośni i Hercegowiny - Banja Luka

Pomoc dla Bośni i Hercegowiny - Banja Luka

Po rozpakowaniu samochodu i przekazaniu wszystkich darów, udaliśmy się do jeszcze do 3-letniego chorego Milana- wielbiciela Smurfów i Noddyego.

Milan Saric Banja Luka

Milan Saric Banja Luka

Milan Saric Banja Luka

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować naszym rodzinom i wszystkim znajomym, którzy okazali ogromne serce i zaangażowanie w naszą akcję. Dzięki Wam rodzina z Banja Luki dostała najpotrzebniejsze rzeczy – żywność, chemię, ubrania, wyposażenie domu, rzeczy dla dzieci do szkoły, a mały Milan zabawki, książkę i pościel z jego ulubionymi bajkowymi postaciami. Jesteście WIELCY, a my – mamy ogromne szczęście mając takich przyjaciół.

Artykuł o nas:
http://www.budimo-ljudi.com/index.php?option=com_content&view=article&id=266:anna-i-mateusz-prijatelji-iz-poljske&catid=98&Itemid=523

Budimo Ljudi Volontaire