You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Serbia – Kopaonik

MujEn Lux Apartments Kopaonik

Rezerwacja noclegów możliwa przez znany portal Booking.com

http://www.mujenlux.com

Hotel Resort MujEn Lux to doskonałe miejsce do spędzenia czasu w Kopaoniku. Co prawda większość turystów przybywa tu zimą, gdyż Kopaonik jest znanym, serbskim ośrodkiem narciarskim z zapleczem wyciągów i przygotowaną do tego infrastrukturą, ale w porze letniej też jest dobrym miejscem czy to do relaksu czy uprawiania aktywnej turystyki. W pobliżu znajdziecie miejsca do jazdy rowerem górskim czy pieszych wędrówek, np. nad wodospad Jelovarnik. Położenie hotelu w cichej i zielonej okolicy gwarantuje zaś spokojny odpoczynek.

Hotel Resort MujEn Lux apartments posiada 250 łóżek, 100 pokoi, restaurację, strefę wellness & spa oraz salę konferencyjną. Wystrój wnętrz to połączenie górskiego stylu i nowoczesności. MujEn apartments oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz restaurację z tarasem, która serwuje tradycyjne i międzynarodowe specjały. Wszystkie apartamenty posiadają telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, kuchnię i łazienkę z prysznicem.

Strefa Wellness & Spa obejmuje m.in.: basen wewnętrzny i zewnętrzny, jakuzzi, łaźnię parową, łaźnię turecka, strefę saun i tepidarium. Istnieje również możliwość skorzystania z masaży, zabiegów kosmetycznych czy fish-spa.

Recepcja jest czynna 24 godziny na dobę. W sezonie narciarskim hotel zapewnia bezpłatny transfer do centrum Kopaonika. Hotel Resort MujEn Lux znajduje się w odległości 1 km od wyciągu narciarskiego Sunčana Dolina i 3,7 km od Parku Narodowego Kopaonik.